Horké chvilky rychvaldského taekwonda

Pátek, 30.6.2017

Píle, snaha, vytrvalost. I tak by se daly nazvat květnové tréninky oddílu taekwonda TJ Sokol Rychvald. Naši svěřenci tvrdě dřeli, aby na konci měsíce mohli ukázat své dovednosti před zkušebním komisařem a získat nový, lepší pásek.

Páskování
A tak se taky stalo. David a Stanislav Bajgerovi, Viktor Krůček, David Mosler a Alžběta Pilařová se poprvé v životě setkali s komisařem, ukázali, co v nich je a právem získali žlutý pásek. Aneta Reitšmídová obdržela pásek zelený. A Viktor Kopka s Tadeášem Bodingerem pásek zeleno-modrý.

Na závody do Bratislavy
O týden později jsme se vydali na jeden z největších slovenských turnajů Bratislava Open. Nikolas Pokorný ve finále porazil svého slovenského soupeře a získal tak zlato. Alena Szebestová
v semifinále nestačila na reprezentantku Gruzie a z Bratislavy si odvezla bronzovou medaili.

Na poslední turnaj v tomto školním roce vyjela pouze Alena Szebestová. V Praze se konalo otevřené mistrovství ČR, ze kterého si odvezla stříbro.

Všem našim svěřencům gratulujeme. Věříme, že se v září opět sejdeme na trénincích v co největším počtu. Pokud máš i Ty zájem o taekwondo a je Ti alespoň 8 let, mrkni na naše stránky 
www.tkdrychvald.webnode.cz a v září se k nám přidej!

Autor: 
Taekwondo Sokol Rychvald